Piękna bramka Piątka ozdobą zwycięskiego meczu Wikedu

Jantar Ustka – Wikęd/GOSRiT Luzino 0:2 (0:1)

W sobotę 21 listopada br. w ramach ostatniej jesiennej kolejki IV Ligi, Wiked/GOSRiT Luzino wygrał w Ustce z miejscowym Jantarem 2:0. Gole dla podopiecznych trenera Wojciecha Pięty zdobyli w 38 minucie pięknym strzałem zza pola karnego Karol Piątek oraz w 81 minucie Paweł Rutkowski.

Większość spotkania przebiegało pod dyktando luzińskich piłkarzy, którzy stworzyli sobie sporo sytuacji do zdobycia gola, ale zwłaszcza Krystianowi Opłatkowskiemu, brakowało dzisiaj skuteczności. Na szczęście goście dwu krotnie pokonali dobrze broniącego bramkarza gospodarze i trzeci raz pod rząd zdobyli komplet punktów, który dał im awans na 8 miejsce w ligowej tabeli na zakończenie rundy jesiennej

Skład Wikęd/GOSRiT : Roicki- Bank, Dąbrowski, Maszota, Miszka- Rutkowski ( 85 Roppel), Mienik Dariusz ( 85 Wenta), Piątek, Tobiaski, Graczyk ( 70 Adrian Mienik)- Opłatkowski