Wikęd/GOSRiT wyjeżdża do Ustki na ostatni jesienny mecz

W sobotę 21 listopada w ramach ostatniej jesiennej kolejki IV ligi Wikęd/GOSRiT Luzino po dwóch ligowych zwycięstwach po rząd na własnym boisku, wyjeżdża do Ustki na spotkanie z tamtejszym Jantarem. Nasz najbliższy przeciwnik to sąsiad w ligowej tabeli i ewentualny zwycięzca tego pojedynku w zdecydowanie lepszych humorach przystępować będzie do rundy rewanżowej, która jak zapowiedział Pomorski ZPN rozpocznie się już 28/29 listopada kiedy to zaplanowano pierwszą wiosenna kolejkę ligową.

Wracając do spotkania w Ustce, które rozpocznie się o godz. 13.00 to podopieczni trenera Wojciecha Pięty wystąpią w nim w praktycznie w pełnym zestawieniu i licząc na skuteczność nie tylko Opłatkowskiego mamy nadzieje na kolejny komplet punktów.