Wikęd/GOSRiT Luzino awansował do VI rundy Pucharu Polski

Dopiero w końcówce meczu, w Pińczynie z miejscowym V ligowym Meteorem, IV ligowy Wikęd/GOSRiT Luzino zapewnił sobie awans do VI rundy Pucharu Polski, wygrywając ostatecznie ten mecz 3:1.

Spotkanie , które odbyło się 4 listopada rozpoczęło się od kilku okazji do zdobycia gola dla Wikedu, ale to gospodarze schodzili na przerwę wygrywając 1:0. Po zmianie stron długo nic nie wskazywało, że goście osiągną sukces. Na szczęście w końcówce meczu obudził się najlepszy strzelec drużyny, Krystian Opłatkowski, który dwu krotnie wpisał się listę strzelców, w tym raz pokonując bramkarza gospodarzy z „11” podyktowanej na faulu na Adrianie Mieniku, trzeciego gola dorzucił jeszcze drugi z Mieników, Darek i to Luzinianie mogli się cieszyć z awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek.

Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2015/2016 - 5. kolejka

GKS Przodkowo - KS Chwaszczyno 5-2