Remis po dramatycznym meczu

Brda Przechlewo- Wikęd/GOSRiT Luzino 2:2 (1:2)

Tracąc gola z 3 metrowego spalonego w ostatniej akcji meczu zawodnicy IV ligowego Wikęd/GOSRiT Luzino zremisowali po dramatycznym meczu w Przechlewie z miejscową Brdą 2:2. Obydwie bramki dla podopiecznych trenera Wojciecha Pięty, który zdecydował się na grę od pierwszej minuty, zdobył Krystian Opłatkowski . Spotkanie to obfitowało w wiele spięć nad którymi nie panował sędzia główny spotkanie, który ukarał czerwonymi kartkami aż 3 zawodników w tym 2 gospodarzy . Wysyp kartek w tym meczu spowodował, że 4 zawodników naszego zespołu nie będzie mogło zagrać w kolejnym meczu z wiceliderem, Pogonią Lębork co trudno uznać za przypadek, zwłaszcza że Maciej Pliński otrzymał żółty kartonik za nie swoje przewinienie i tez nie zagra w kolejnej kolejce.