Piłkarze Wikędu jadą do Pelplina przełamać niemoc

Tylko 1 punkt w ostatnich 3 meczach zdobyli zawodnicy IV ligowego Wikęd/GOSRiT Luzino, którzy jak dotychczas zdobyli jesienią 7 punktów co daje im 9 miejsce w ligowej tabeli co na pewno jest wyn8ikiem poniżej oczekiwań. W niedzielę 13 września w ramach 6 kolejki ligowej podopieczni trenera Wojciecha Pięty jadą do Pelplina na spotkanie z miejscowym Centrum, aby przełamać swoją nie moc punktową. Brak tam ewentualnego zwycięstwa na pewno skomplikuje nasza sytuację w ligowej tabeli. Nasi najbliżsi przeciwnicy to „młodsi bracia” występującej na III ligowych boiskach Wierzycy, którzy w tym sezonie zgromadzili zaledwie 3 punkty, wygrywając w Przechlewie z Brdą. Na własnym boisku przegrali dotychczas obydwa spotkania z Rodłem Kwidzyń 0:5 i Pogonią Lębork 0:1, tak więc kiedy jeśli nie teraz. Nasza drużyna będzie musiała sobie radzić w Pelplinie jeszcze bez najlepszego strzelca zespołu, Krystiana Opłatkowskiego, który ma do odpokutowania 2 mecze za zdarzenie z inauguracji ligi z Zawiszą, wobec tego należy się spodziewać, że grający trener Pięta będzie zmuszony wyjść w tym meczu w wyjściowym składzie, a patrząc na to jak zagrał końcówkę przegranego meczu z Bytovią na pewno będzie to duże wzmocnienie naszej drużyny.