Minimalna porażka z III ligowcem. KTS-K GOSRiT Luzino - KS Chwaszczyno 1:2

W sobotę 12 czerwca 2014 roku swój pierwszy sparing rozegrali zawodnicy IV ligowego KTS-K GOSRiT Luzino. Przeciwnikiem podopiecznych trenerów Rafała Kaczmarczyka i Piotra Klecha był beniaminek III ligi KS Chwaszczyno. Spotkanie to zakończyło się minimalna porażką GOSRiT 1:2. Jedynego gola dla Luzinian zdobył powracający do drużyny po rocznej grze w lidze soleckiej, Dawid Mienik.
Warte odnotowania jest, że w drużynie zagrało dzisiaj 20 zawodników w tym aż 4, którzy w ubiegłym sezonie grali w Lidze Sołeckiej .
Skład GOSRiT Luzino: Katzor, Klas, Białobrodzki, Bogucki, Dąbrowski, Politowski, Semak, Wenta, Mienik Dariusz, Rutkowski, Czaja. Po przerwie weszli: Miotk, Paweł Hinz, Mienik Dawid, Nowak, Buczak, Szymański, Benke Jonasz, Benke Patryk, Ziemann, „Jajo”, Kamil Damps .
Kolejny sparing GOSRiT rozegra z IV ligowymi Aniołami Garczegorze. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą sobotę na Stadionie w Luzinie.