IV ligowy GOSRiT Luzino po pierwszym treningu

W czwartek 10 lipca swoje treningi rozpoczęli piłkarze IV ligowego KTS-K GOSRiT Luzino. Tak jak wcześniej informowaliśmy w drużynie, która znakomicie prezentowała się w ubiegłym sezonie ( III miejsce na zakończenie sezonu oraz finał wojewódzki PP) nastąpi kilka zmian.

Dotychczasowy kapitan drużyny Jacek Wicon oraz Krzysztof Wicki znaleźli zatrudnienie w III ligowym Gryfie Wejherowo. Najlepszy napastnik zespołu, Krystian Opłatkowski, przymierzany jest do Aniołów Garczegorze.

Mimo zamieszania związanego z odejściem sponsora na pierwszych zajęciach, które odbyły się pod okiem nowych trenerów, Rafała Kaczmarczyka, Piotra Klecha i Pawła Radeckiego , zjawiło się 26 zawodników. Z ubiegłorocznej drużyny byli: Paweł Politowski, Daniel Bogucki, Michał Katzor, Michał Dąbrowski, Mienik Dariusz, Pionk Karol, Bartłomiej Białobrodzki, Wenta Kamil, Semak Grzegorz, Miotk Damian oraz nie trenujący tego dnia Paweł Rutkowski i kontuzjowany Adrian Mienik. Ponadto na trening zaproszonych zostało 4 wychowanków GOSRiT Luzino, : Szymański Patryk, Adam Klas, Karol Cedrowski, Ziemann Szymon, oraz byli luzińscy zawodnicy: Paweł Hinc, Krzysztof Buczak, Maciej Nowak, Mienik Dawid, Damian Czaja.

W okresie przygotowawczym KTS-K GOSRiT Luzino rozegra 6 meczy sparingowych z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Pierwszy z nich odbędzie się już w najbliższą sobotę na Stadionie w Luzinie o godz. 11.00, a naszym przeciwnikiem będzie beniaminek III ligi KS Chwaszczyno.

Komplet meczy towarzyskich przedstawia się następująco:

12.07.2014 - KS Chwaszczyno
19.07.2014 - Anioły Garczegorze