Remis w meczu na szczycie XXVII kolejki spotkań

W sobotę podopieczni trenera Piotrz Munch wybrali się na mecz XXVII kolejki spotkań IV ligi do Chwaszczyna. Było to spotkanie ogłoszone jako mecz kolejki, ponieważ druga drużyna grała z trzecią.

Pierwsza połowa spotkania dobrze zaczęła się dla gości bo już na samym początku Paweł Rutkowski strzela bramkę po podaniu Krystiana Opłatkowskiego. Pół godziny później Krzysztof Wicki strzałem z czterdziestu metrów podwyższa rezultat meczu na 2:0. Jeszcze w samej końcówce pierwszej połowy napastnik gospodarzy strzela bramkę kontaktową, co zapowiedziało ciekawe spotkanie w drugiej części.

Druga część to świetne widowisko, akcja za akcję walka i determinacja do samego końca spotkania. Jedną z tych akcji świetnie wykorzystał pomocnik Chwaszczyna, który doprowadził do remisu. Jeszcze w samej końcówce meczu Krystian Opłatkowski mógł dać zwycięstwo gościom ale jego strzał powędrował minimalnie obok słupka.