Kolejne trzy punkty w Redzie

Kiedy wszyscy wyjeżdżają na długi weekend majowy żeby odpocząć, zawodnicy IV Ligowego zespołu Wikędu Luzino, wybrali się na mecz XXV kolejki spotkań do Redy.

W samo południe sędzia główny spotkania p. Sebastian Myszk wyprowadził obie ekipy na środek boiska, po losowaniu stron rozpoczęliśmy spotkanie. początek meczu toczył się w środkowej części boiska. Pierwsi dogodną sytuacje stworzyli sobie jednak zawodnicy gospodarzy, gdy 26 minucie spotkania precyzyjne podanie z rzutu wolnego wprost na głowę kolegi, piłka trafiła między słupki bramki strzeżonej przez Artura Prangę, jednak sędzia liniowy podnosi chorągiewkę i bramka nie uznana. Chwilę później rzut wolny dla gości ale strzał Krzysztofa Wickiego - broni bramkarz. Minutę później z rzutu rożnego wybija Kenner, wprost na nogę Wickiego ale piłka poszybowała obok słupka bramki.

Drugą część spotkania świetnie rozpoczęli zawodnicy z Luzina, którzy w trójkowej akcji i strzale Opłatkowskiego zza pola karnego obejmują prowadzenie. W 69 minucie spotkania prostopadłe podanie do Króla, który wykłada futbolówkę Rutkowskiemu lecz Paweł minimalnie nad poprzeczką bramki. W 81 minucie meczu Wicki zagrywa prostopadłe podanie do Króla, który lobuje bramkarza Orląt i mamy 2:0. W ostatniej minucie spotkanie, świetne podanie Kędziory do Łukasza Króla, który ustala wynik spotkania na 3:0 dla gości