Wysoka wygrana w Skarszewach

W sobotnie przed południe trzecia drużyna w tabeli IV Ligi Wikęd Luzino wybrał się na mecz z przedostanią drużyną Wietcisą Skarszewy.

O godzinie 14:00 trójka sędziowska wyprowadziła obie drużyny na środek boiska, po przywitaniu i losowaniu rozpoczęliśmy spotkanie.

W 2 minucie spotkanie piękne dogranie Krystiana Opłatkowskiego ( powrót po kontuzji) do Pawła Rutkowskiego, który trafia tylko w boczną siatkę bramki gospodarzy. W 18 minucie mogło być 1:0 ale po prostopadłym podaniu Krzystofa Wickiego do Maksyma Graczyk, który w tej sytuacji sam na sam oddaje strzał ale broni bramkarz Wietcisy. Minutę później ponowne zagranie Wickiego ale tym razem do Rutkowskiego ale w ostatniej sekundzie obrońca gospodarzy wślizgiem chroni zespół od utraty bramki. W 27 minucie spotkania w sytuacji sam na sam znalał się Paweł Rutkowski, który już nie zmarował sytuacji na strzelenie bramki i Wikęd prowadzi 1:0!!!! W 35 minucie mogło być 2:0 ale dogranie Rutkowskiego z rzutu  rożnego na głowę Wickiego minimalnie mija poprzeczkę bramki gospodarzy.

W drugiej części spotkania to ciągłe ataki gości i już w 60 minucie spotkania Paweł Rutkowski po raz drugi umieszcza piłkę w siatce Wietcisy i jest 2:0!!!!! W 77 minucie spotkania po strzale z dwudziestu metrów Krzysztofa Wickiego piłka mija minimalnie słupek gospodarzy. W 80 minucie meczu dwujkowa akcja - najpierw Król zagrywa prostopadle do Rutkowskiego a ten wykłada mu piłkę do pustej bramki i mamy 3:0!!!!!! Kiedy wszyscy myśleli że takim wynikiem zakończy się spotkanie piękne dogranie Rutkowskiego na głowę Rafała Kędziory który ustatla wynik spotkania na 4:0!!!