Wikęd awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski

W środę 14 października br. rozegrana została IV kolejka regionalnego Pucharu Polski. Nasz IV ligowy Wikęd/GOSRiT Luzino wygrał w dalekim Karsinie z 3 drużyna V ligi - grupa Gdańsk II z miejscową Gwiazdą 2:1, mimo że większość meczu musiał radzić sobie w „10” kiedy to już w 15 minucie Paweł Rutkowski otrzymał za dyskusje z sędziom czerwony kartonik. Bramki dla podopiecznych trenera Wojciecha Pięty zdobyli w drugiej połowie Sobczyński i Maszota. Warto dodać, że to spotkanie było okazją do powrotu do składu meczowego, juniora Szymona Ziemanna , oprócz którego na boisku zobaczyliśmy jeszcze innych juniorów: niespełna 16-letnich Michała i Macieja Kożyczkowskich i Adriana Roppela oraz młodych wychowanków GOSRiT: Roickiego, Tobiaskiego i Adriana Mienika. Skład Wiked/GOSRiT Luzino: Roicki- Bank, Sobczyński, Maszota, Kożyczkowski Michał ( 68 Dąbrowski)- Mienik Adrian ( 72 Kożyczkowski Maciej), Tobiaski, Mienik Dariusz, Roppel ( 78 Ziemann) – Rutkowski, Opłatkowski