Wicelider z Lęborka zawita do Luzina

Niezwykle ciekawie zapowiada się najbliższy mecz ligowy Wikęd/GOSRiT Luzino, który odbędzie się w najbliższa sobotę 31 października o godz. 11.00. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Wojciecha Pięty będzie wicelider rozgrywek Pogoń Lębork. Niestety nasz zespół przystąpi do tego spotkania bardzo mocno osłabiony, zabraknie w sobotę pauzujących za nadmiar kartek: Opłatkowskiego, Plińskiego, Banka i Tobiaskiego oraz kontuzjowanego Artura Prangi, Miszki, Politowskiego, Białobrodzkiego i Adriana Mienika, co oznacza że w tym meczu wystąpimy w juniorskim składzie.

Historia naszych dotychczasowych meczy pokazuję, że faworyzowana Pogoń zawsze w Luzinie miała kłopoty, tym bardziej szkoda, że tym razem nie zagramy w optymalnym zestawieniu.

Serdecznie zapraszamy w sobotę na Stadion GOSRiT, pomóż naszej drużynie wygrać to spotkanie.