Turniej Oldboyów wygrał Wikęd

Wśród 8 zespołów biorących udział w halowym turnieju piłki nożnej w Gniewinie najlepszy okazał się Wikęd Luzino.

W sobotę 30 stycznia br. w hali widowiskowo- sportowej w Gniewinie został rozegrany halowy turniej piłki nożnej oldboyów, w którym uczestniczyło 8 drużyn z powiatu wejherowskiego. W meczu o pierwsze miejsce Wikęd Luzino pokonał Stolem Gniewino 2:1. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Ziemi Puckiej pokonując Lębork w rzutach karnych. Dalsze miejsca zajęli kolejno: Rumia, Charbrowo, Rodzice I, Rodzice II.

Warto podkreślić udział w turnieju dwóch drużyn rodziców młodych adeptów piłki nożnej Stolema Gniewino. Jak widać, rodzice próbują dorównać swoim pociechom i intensywnie trenują, a efekty są coraz bardziej widoczne.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Krzysztof Jezierski ze Stolema, najlepszym strzelcem okazał się Łukasz Chmielewski także ze Stolema - zdobywca 9 bramek. Najlepszym bramkarzem został natomiast Krzysztof Wieczorek z drużyny Rodziców II.

Turniej zorganizował i przeprowadził Tomasz Dołotko we współpracy z Aleksandrem Jakubikiem, a sponsorowało go Centrum Sportowo - Konferencyjne w Gniewinie przy technicznej pomocy PGE EJ1.