Rezerwy Wikęd/GOSRiT Luzino rozpoczynają pucharowa przygodę w pierwszym, historycznym meczu

W sobotę 15 sierpnia o godz. 16.00 zgłoszony po raz pierwszy w tym roku do rozgrywek o mistrzostwo B-klasy, drugi zespół naszego klubu rozpocznie swoją przygodę z Pucharem Polski. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Grzegorza Lisewskiego będzie Relaks Mechowo. W środę nasi zawodnicy rozegrali ostatni przed tym meczem sparing, niestety luziński zespół przegrał te zawody z Barką Łebno 0:4, mimo, że zwłaszcza do przerwy stworzył sobie kilkanaście sytuacji do zdobycia gola. W tym meczu mieliśmy okazję zobaczyć w akcji , m in. kilku znanych nam zawodników, w tym trenerów GOSRiT: Piotra Jasielskiego, czy Pawła Radeckiego, naszych juniorów: walczącego o miejsce w IV ligowej drużynie Adriana Roppel i Wojciech Kalkowski, czy mającego udaną wiosnę na IV ligowych boiskach Macieja Leyk oraz b. zawodników GKS Luzino: Szymona Hening, Karola Domagała, Mariusz Toruńczak oraz prezesa Wikedu, Rafała Kędziora. Zobaczymy jak ta „wybuchowa” mieszanka poradzi sobie w pierwszym w ich historii meczu o stawkę. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia w akcji naszych zawodników. Przyjdź na mecz pomóż swojej drużynie!!