Powiśle Dzierzgoń przyjeżdża do Luzina

W sobotę 19 września o godz. 14.00 na luzińskim stadionie o kolejne ligowe punkty powalczą zawodnicy IV ligowego Wiked/GOSRiT Luzino. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Wojciecha Pięty będzie 5 zespół ligowej tabeli Powiśle Dzierzgoń.

Nie wiedzie się naszej drużynie w tegorocznych rozgrywkach, która po dobrym początku, wyraźnie dostała zadyszki , zdobywając w 4 ostatnich meczach zaledwie 1 punkt. W sobotnim spotkaniu trener Pięta dodatkowo będzie musiał sobie radzić bez kilku podstawowych zawodników: pauzującego jeszcze jeden mecz Krystiana Opłatkowskiego, którego brak jest aż nadto widoczny i naj prawdopodobnie Białobrodzkiego, który doznał kontuzji w ostatnim meczu ligowym.

Solidny zespól gości jak na razie z dorobkiem 12 punktów zajmuje wysoką 5 lokatę w ligowej tabeli , ale gorzej radzi sobie w meczach wyjazdowych , w których doznał dwie porażki w Lęborku i Kwidzynie, wygrywając tylko na inaugurację w Gniewinie ze Stolemem.

Serdecznie zapraszamy na luziński stadion, pomóż naszej drużynie w odniesieniu kolejnego zwycięstwa