Opłatkowski daje kolejne 3 punkty naszej drużynie

Polonia Gdańsk – Wikęd/GOSRiT Luzino 0:1 ( 0:0)

Świąteczny prezent sprawili sobie zawodnicy IV ligowegoWikęd/GOSRiT Luzino, którzy w Wielką Sobotę zwyciężyli 1:0 w Gdańsku z miejscową Polonią. Jedynego gola dla Wikędu zdobył w 73 minucie najlepszy strzelec drużynyKrystian Opłatkowski, który wykorzystał znakomite podanieJacka Wiconi w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Polonii.

Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy nie było to łatwe spotkanie dla podopiecznych treneraWiesława Konkolai zwłaszcza w pierwszej połowie gospodarze kilka razy niepokoili bardzo dobrze dysponowanegoArtura Prangę.

W drugiej połowie lepiej zaczęli grać goście i swoją przewagę udokumentowali bramką Opłatkowskiego. Chwilę później powinno być 2:0 dla Wikędu, ale do pustej już bramki nie wcelował, wprowadzony po przerwie,Paweł Rutkowskii pod koniec meczu zrobiło się bardzo nerwowo. Najpierw w 90 minucie sędzia nie zauważył brutalnego faulu na Opłatkowskim, po którym zawodnik Polonii powinien otrzymać czerwoną kartkę. Po tej sytuacji kilka razy w doliczonym czasie gry, jeszcze zakotłowało się pod bramką Prangi ale goście nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa i kolejne 3 punkty wyjechały do Luzina.

Skład Wikęd/GOSRiT Luzino: Pranga- Dąbrowski, Politowski, Pliński, Białobrodzki ( 70 Mienik Dawid)- Zając ( 56 Rutkowski), Wicon, Tobiaski, Mienik Darek- Opłatkowski ( Timo Tayo), Bank ( 75 Więcek)

Info: Piotr Klecha