Misja Rafał Kaczmarczyka zakończona

Z końcem grudnia kończy się misja trenera Rafała Kaczmarczyka, który po odejściu większości zawodników oraz sponsora głównego podjął się ratowania dla Luzina IV ligi.

Początek pracy z drużyną GOSRiT Luzino miał bardzo ciężki. Jeszcze w lipcu z zespołu odeszli najlepsi zawodnicy ( Jacek Wicon, Krzysztof Wicki, Krystian Opłatkowski, Maciej Pliński, Maciej Bank ,Maksymilian Kenner ), kolejni piłkarze zmienili barwy klubowe jeszcze w sierpniu ( Łukasz Król, Artur Pranga, Kędziora Rafał). Bez nich trener Kaczmarczyk musiał szybko sklecić ekipę, opartą na luzińskich zawodnikach, która powalczy o ligowe punkty.

Po trudnym początku drużyna w drugiej części sezonu nabrała swój rytm i na zakończeniu rundy jesiennej znajduje się na 15 miejscu w ligowej tabeli tracąc zaledwie 4 punkty do miejsca gwarantującego pozostanie w tej klasie rozgrywkowej, co patrząc na wielkie zawirowania, które towarzyszyły nam tej jesieni należy uznać za sukces.

Chciałbym Rafałowi podziękować za pracę, którą wykonał tej rundy z IV ligowcami – powiedział Piotr Klecha dyrektor GOSRiT Luzino – . Podjął się on pracy w bardzo trudnym momencie, kiedy tak naprawdę nie wiedzieliśmy kto będzie reprezentował barwy naszego klubu , mając minimalne zaplecze finansowe. Dzisiaj przed zimowym okresem przygotowawczym drużyna seniorów powraca w ręce Rafała Kędziory, który od stycznia przejmuje IV ligowa drużynę. Za nami trudny IV ligowy sezon, w którym okazało się że nasza młodzież nie jest jeszcze gotowa na walkę o IV ligowy byt i na pewno nasz zespół, żeby utrzymać się w tej klasie rozgrywkowej wymaga poważnych wzmocnień. Już trwają nad tym pracę.

Korzystając z możliwości chciałbym podziękować naszym sponsorom oraz władzom gminy, którzy pomogli nam przetrwać ciężkie chwilę. Jesienią drużynę seniorów dofinansowali: EKO LOGISTIK, KLEBA, PROTEL, SEMERLING SECURITY, FORMELA TRANSPORT CIĘŻAROWY. Pomógł również Jarosław Wejer- Wójt Gminy Luzino. Drużyna rozpocznie przygotowania 13 stycznia i jej losach informować będziemy na bieżąco.

Reportaż TTMu - http://www.telewizjattm.pl/dzien/2015-01-02/32135-kaczmarczyk-nie-bedzie-juz-trenerem-luzinian.html?play=on