Kolejne zwycięstwo Wikędu 1:0

W sobotnie popołudnie na stadionie GOSRiT Luzino, drużyna Wikędu rozgrywała swój mecz XXI  kolejki spotkań z siódmą drużyną w ligowej tabeli GKS Kolbudy.

W pierwszej połowie spotkania, nasz zespół pokazał że chce zdobyć komplet punktów na własnym terenie. Najpierw w 16 minucie spotkania Bartłomiej Białobrodzki strzałem z trzydziestu metrów trafił w poprzeczkę, później dwie dogodne sytuacje miał Krystian Opłatkowski, ale na posterunku dobrze spisywał się bramkarz gosci.

W drugiej częsci spotkania to kolejne akcje Wikędu. W 55 minucie meczu Krystian Opłatkowski minął obrońce Kolbud i płaskim strzałem w długi róg pokonał bramkarza gosci. Kiedy wszystkim wydawało się że jest już koniec spotkania dogodną sytuację mieli goscie ale piłkę z linii bramkowej wybił dobrze spisujący się w tym meczu Bartłomiej Białobrodzki.

Skład drużyny Wikędu: Pranga - Pliński, Politowski, Bank, Białobrodzki - Więcek ( 45' Zając), Wicon, Tobiaski, Mienik Dariusz - Opłatkowki, Rutkowski ( 45' Tayo ( kontuzja) ---> 80' Mienik Adrian)