Kolejne trzy bramki Opłatkowskiego daja zwycięstwo Wikedowi

Drugie zwycięstwo z rzędu zanotowali zawodnicy Wikęd/GOSRiT Luzino, którzy w sobotę 14 listopada, w ramach przed ostatniej jesiennej kolejki IV ligi pokonali na własnym boisku Jaguara Gdańsk 3:0. Wszystkie bramki dla podopiecznych trenera Wojciecha Pięty zdobył niezawodny Krystian Opłatkowski, który w tym tygodniu strzelił już 6 bramek.

Cały mecz odbywał się w fatalnych warunkach atmosferycznych, ale ciągle padający deszcz oraz silne podmuchy wiatru nie przeszkodziły Wikędowi rozegrać bardzo dobre zawody. Gospodarze, kierowani z boiska przez Karola Piątka dominowali przez całe 90 minut i aż szkoda, że ten sezon już się kończy, bo tak dobrze grających luzińskich piłkarzy, dawno nie widzieliśmy.

Pierwszą bramkę Opłatkowski zdobył już w 13 minucie, pokonując bramkarza gości z najbliższej odległości po składnej akcji całego zespołu. Mimo kilku okazji , na drugiego gola musieliśmy czekać aż do 66 minuty kiedy po podaniu Dariusza Mienika ponownie Opłatkowski z najbliższej odległości wepchnął futbolówkę. Prawdziwy kunszt nasz najlepszy strzelec pokazał w 83 minucie, kiedy po rajdzie przez połowę boiska, po minięciu 4 obrońców Jaguara, po raz trzeci pokonał on w sytuacji sam na sam bramkarza gości, ustalając w ten sposób wynik spotkania.

Do zakończenia rundy jesiennej pozostała jeszcze jedna kolejka, w której Wikęd/GOSRiT Luzino zagra w Ustce z miejscowym Jantarem. Forma naszych piłkarzy w dwóch ostatnich spotkania pozwala z optymizmem patrzeć na tą rywalizację, a ewentualny komplet punktów pozwoli nam na w miarę spokojną zimę.

Skład Wikęd/GOSRiT : Roicki- Miszka, Maszota, Dąbrowski, Bank- Rutkowski ( 66 Mienik Adrian), Piątek, Tobiaski ( 77 Pliński), Graczyk ( 81 Wenta)- Mienik Dariusz ( 87 Roppel) Opłatkowski

Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 0