Kolejna wygrana tym razem z III ligowcem

W sobotnie przedpołudnie na stadionie w Chwaszczynie, odbył się mecz kontrolnym w którym III ligowe KS Chwaszczyno, podejmowało IV ligowy zespół Wikędu Luzino.

Na boisku nie było widać różnicy lig a w ręcz przeciwnie, więcej przy piłce i okazji bramkowych mieli zawodnicy IV ligowi i to własnie Krystian Opłatkowski zdobył bramkę przy lekkiej pomocy obrońcy z Chwaszczyna. Asystę przy bramce Krystian Wenta młody wychowanek luzińskiego klubu.

Pomeczowy komentarz trenera, Pana Wojciecha Pięty:
"-Jestem zadowolony z gry w dzisiejszym sparingu z Chwaszczynem. Zespół realizował na boisku wszystko co sobie założyliśmy. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania i stworzyliśmy sobie wiele sytuacji do podwyższenia wyniku. Cieszę się, że to nad czym pracujemy w trakcie treningów potrafimy przełożyć na warunki meczowe. Dużo spokoju w poczynania środkowej linii wniósł Karol i pewne jest, że jego doświadczenie będzie bardzo przydatne, a nasza młodzież będzie mogła go podpatrywać w codziennym treningu. Nie pozwoliliśmy naszemu przeciwnikowi na zbyt wiele, w czym duża zasługa coraz lepiej rozumiejącej się defensywy. Mankamentem była na pewno dzisiejsza skuteczność i to, że w dalszym ciągu nie mogę skorzystać z kontuzjowanych: Zająca, Białobrodzkiego i Tobiaskiego."

Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę z Arką II Gdynia