GKS Kolbudy kolejnym przeciwnikiem Wikedu

Serdecznie zapraszamy na najbliższy meczy luzińskich piłkarzy, którzy po dwóch ligowych zwycięstwach w najbliższą sobotę 22 sierpnia o godz. 11.00 podejmować będą GKS Kolbudy.

Warto dodać, że od nowego sezonu Wikęd/GOSRiT Luzino prowadzi znany ligowy zawodnik Wojciech Pieta, który ma za sobą bogata karierę grając m in. w Arce Gdynia, Lechu Poznań, Elanie Toruń, Gryfie Wejherowo, czy Bytovi Bytów, a na boisku rządzi wracający do Luzina, b. kapitan Lechii Gdańsk, Karol Piątek, który od razu stał si liderem drużyny. Trzon drużyny tworzą piłkarze, którzy od lat reprezentują Luzino w rozgrywkach ligowych wspomagani przez nasza młodzież z Adrianem Mienikiem, Jakubem Tobiaskim, Kamilem Wenta i Michałem Roickim na czele.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na Stadion GOSRiT, pomóż naszym piłkarzom w awansie do III Ligi!!!