Cenna wygrana na własnym boisku

W słoneczne sobotnie popołudnie na boisku w Luzinie, odbył się mecz XX kolejki spotkań IV Ligi gdzie Wikęd Luzino podejmował Amator Kiełpino.

O godzinie 15:00 sędzia główny spotkania p. Sebastian Myszk wyprowadził obie drużyny na boisko. Po losowaniu stron rozpoczęliśmy spotkanie. Pierwsze części spotkania toczyły się w środkowej części boiska, ale pierwszą groźna okazję stworzyli sobie gospodarze lecz strzał Łukasz Król powędrował tuż nad poprzeczką bramki gości. W 24 minucie spotkania świetnie w polu karnym znalazł się Maciej Bank, który przelobował bramkarza z Kiełpina i mamy 1:0. Sześć minut później mogło być 1:1 ale po strzale napastnika gości świetną interwencją popisał się Artur Pranga. W 32 minucie meczu składna akcja całego zespołu najpierw Bank podaje do Króla ten wrzuca na nogę Mienika, który wykłada piłkę Rutkowskiemu, ale strzał Pawła tuż nad poprzeczką. Pięć minut później groźna akcja Amatora, lecz ponownie świetnie zachował się Pranga. W 42 minucie spotkania Król podaje prostopadłe podanie do Opłatkowskiego, który w sytuacji sam na sam strzela wprost w bramkarza gości.

W drugiej części spotkania to ciągłe akcję gospodarzy, w 53 minucie spotkania Rutkowski w samodzielnej akcji przedziera się przez obrońców gości lecz strzela tuż nad poprzeczką. Dwie  minuty później Dariusz Mienik wrzuca na nogę Łukasza Króla i jest 2:0. W 69 minucie Opłatkowski zagrywa do wchodzącego Graczyka, który podwyższa wynik na 3:0. W 72 ' prostopadłe podanie do napastnika gości i w sytuacji sam na sam ustala wynik na 3:1