Bolesna porażka

Start Miastko – Wikęd/GOSRiT Luzino 3:2.

Porażką 2:3 zakończył się pojedynek drużynyWikęd/GOSRiT Luzinow Miastku z miejscowym Startem.

Od początku lepiej radzili sobie gospodarze, którzy już w 7 minucie, za sprawąWojciecha Szutaobjęli prowadzenie. Wikęd wyrównał w 16 minucie po golu samobójczym. Więcej goli w tej części meczu już nie zobaczyliśmy, mimo kilku sytuacji do ich zdobycia ( m in. Rutkowski strzelił w poprzeczkę)

Po zmianie stron zaatakowali gospodarze, którzy w 65 minucie wyszli na prowadzenie po bramce zdobytej głową przezSławomira Pufelskiegopo rzucie rożnym ( kolejny gol stracony przez naszą drużynę po stałym fragmencie gry!) . Chwilę później drugą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jacek Wicon i do końca meczu goście musieli grać w osłabieniu. Nie zrażeni tą sytuacją luzińscy zawodnicy , po kontrataku, za sprawąPawła Rutkowskiego, wyrównali w 74 minucie .

Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem w 92 minucie gospodarze , za sprawą Piotra Gomana, który strzałem z ok. 11 metrów pokonał Prangę, zdobyli zwycięskiego gola.

Porażka ta mocno skomplikowała sytuację naszej drużyny, która myśląc o utrzymaniu musi przestać gubić punkty oraz spoglądać na tabelę III ligi, licząc na utrzymania na tym poziomie rozgrywkowym GKS Przodkowo i Chwaszczyno.

Kolejny mecz Wikęd/GOSRiT Luzino rozegra na własnym stadionie w sobotę 9 maja o godz. 16.00 z Powiślem Dzierzgoń. Serdecznie zapraszamy na Stadion GOSRiT.

Skład Wikęd/GOSRiT: Pranga- Bank, Politowski, Białobrodzki, Dąbrowski – Miszka, Tobiaski, Wicon, Mienik- Opłatkowski, Rutkowski.